GRUPY DOMOWE

grupy
domowe

Grupy domowe są spotkaniami ludzi, szukających Boga, mających pytania, które czasem trudno zadać w niedzielnym zgiełku oraz  którzy chcą nawiązywać i poszerzać relacje z innymi. To moment który wyrywamy codziennej gonitwie aby przystanąć i wspólnie studiować Biblię, omawiać kazania, pochylać się nad tematami które nas nurtują, wspierając się nawzajem poprzez rozmowy, modlitwy, słuchanie naszych historii. Jest to również czas, dzięki któremu możemy uczyć się wychodzenia z anonimowości, o którą tak łatwo gdy jesteśmy w dużej grupie osób; w tłumie.
K I E D Y
Poniedziałek, g. 18:00 (co 2 tyg.)
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Robert Lubczyński
rlubcz@wp.pl Nasza grupa skierowana jest do osób pragnących studiować SŁOWO BOŻE. Chcemy pogłębiać nasze relacje z BOGIEM wspierając się wzajemnie i dążąc do naśladowania naszego Pana JEZUSA CHRYSTUSA.
K I E D Y
Poniedziałek, godzina 19:00
G D Z I E
Karłowice
L I D E R
Adrian Górski
GRUPA DOMOWA DLA MĘŻCZYZN
adikson@poczta.onet.pl Grupa dla facetów, na której poruszamy wszystkie męskie sprawy :-). Spotykamy się żeby poznawać Boga, budować relacje, wzajemnie zachęcać się i studiować Pismo Święte. Modlimy się też o ważne dla nas kwestie i staramy wspierać się w codziennym życiu.
K I E D Y
Wtorek, godzina 18:00
G D Z I E
Oporów
L I D E R
Mirosław i Viola Walczak
miroslaw.walczak@schwroclaw.pl Nasza grupa to przede wszystkim spotkania dla osób nowych, stawiających pierwsze kroki w relacji z Bogiem i/lub w naszej Społeczności. Na spotkaniach rozmawiamy o kazaniach, poznajemy podstawowe prawdy wiary i uczymy się jak wzrastać jako uczniowie Chrystusa.
K I E D Y
Wtorek, godzina 18:30
G D Z I E
Gajków
L I D E R
Stanisław Blank
stanislaw.blank@schwroclaw.pl Kontynuacja studium „Przemieniająca Ewangelia” Naszym celem jest dać się kształtować Ewangelii (Chrystusowi), by kochać tak jak Chrystus, i poznać sercem – nie tylko głową – potężną Prawdę Bożej Miłości. Wzrastamy w miłowaniu, gdy wzrastamy w doświadczaniu Bożej miłości; i wzrastamy w doświadczaniu Bożej miłości tylko wtedy, gdy szczerze i nieustannie uświadamiamy sobie naszą potrzebę.
K I E D Y
Wtorek, godzina 19:00
G D Z I E
Partynice
L I D E R Z Y
Małgorzata i Artur Leonczuk
Wybraliśmy się w podróż przez całą Biblię. Pragniemy poznać jak cała Biblia przedstawia Boga. Studiujemy Boże Słowo, słuchamy wykładów, rozmawiamy i modlimy się.
K I E D Y
Środa, godzina 18:00
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Adam Piechula
apiechula@wp.pl Wymieniając osobiste odczucia i doświadczenia na bazie bieżących kazań i dotyczących ich fragmentów Słowa, szukamy odpowiedzi na pytanie; jaki jest Bóg oraz prawdy o sobie samych i bożej woli dla codziennego życia.
K I E D Y
Środa, godzina 18:30
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Beata Koleśnik
atanat@gmail.com Przechodzimy przez Księgi Biblijne zastanawiając się, w jaki sposób odkrywane treści pomogą przemienić nam naszą codzienność. Możemy wspólnie uczyć się dostrzegać, że ani Stary Testament, ani Nowy, nie stracił na swej aktualności, a zrozumienie zasad biblijnych może pomóc w funkcjonowaniu we wszystkich aspektach życia.Chcemy też pogłębiać relacje między sobą.
K I E D Y
Środa, godzina 18:30
G D Z I E
Muchobór
L I D E R
Grzegorz Byrka
grzegorz.byrka@schwroclaw.pl Na grupach zwykle omawiamy kazanie oraz dzielimy się swoimi doświadczeniami i problemami, ucząc się jednocześnie być dla siebie nawzajem wsparciem (grupa osób w przedziale wiekowym 25-35 lat)
K I E D Y
Środa, godzina 18:30
G D Z I E
Oporów
L I D E R Z Y
Mariusz i Monika Surówka
mariusz.surowka@gmail.com monika.surowka@o2.pl Nasza grupa jest dla osób, którzy chcą być naśladowcami Chrystusa, czytać wspólnie Pismo Święte, poznać bliżej Boga a przy okazji siebie nawzajem. 🙂 Na spotkaniach budujemy więzi poprzez rozmowę, wymianę swoich doświadczeń, wzrost, stawiamy wspólnie czoła wyzwaniom każdego tygodnia i uczymy się być kimś więcej niż tylko fanem Jezusa.
K I E D Y
Środa, godzina 19:00
G D Z I E
Gajowice
L I D E R
Marek Sobczuk
sobczuk.marek@gmail.com Nasza grupka składa się głównie z osób przed 30, ale nie jest to żadnym kryterium uczestnictwa. 🙂 Bardzo ważne są dla nas relacje między uczestnikami grupy – zawsze jest czas na luźne rozmowy, poznawanie siebie, modlitwy o swoje potrzeby, wspólne wyjścia do kawiarni, ale dbamy też o to, żeby nasza relacja z Bogiem się pogłębiała. Na spotkaniach głównym elementem jest dyskusja, najczęściej na tematy dotyczące praktycznego zastosowania Bożego Słowa w naszym codziennym życiu. Wspólnie dążymy do tego, żeby stawać się dojrzałymi chrześcijanami, pełnymi pasji dla Boga i miłości do ludzi. Serdecznie zapraszamy!
K I E D Y
Czwartek, 11:00 (co 2 tyg)
G D Z I E
OLIWIERKOWO - Marca Polo 9
L I D E R
Krista Taylor
SPOTKANIA DLA MAM (Mamy Maluchów)
kristataylor14@gmail.com Z myślą o Mamach małych dzieci powstała grupa "Mamy Maluchów". Jest to okazja, żeby poznać inne mamy, podyskutować o wartościach chrześcijańskich i o naszych doświadczeniach. Chcemy zachęcać siebie nawzajem; budować relacje z Jezusem i być prowadzoną przez Ducha Świętego w tym jak prowadzimy nasze domy i rodziny ku Jego chwale! Proszę o kontakt, ponieważ miejsce spotkanie może się zmienić!
K I E D Y
Czwartek, godzina 19:00
G D Z I E
Stabłowice
L I D E R Z Y
Agata i Mariusz Roman
romanmariusz@gmail.com Podczas spotkań chcemy skupić się na odkrywaniu prawd zawartych w Biblii. Chcemy poruszać się przede wszystkim po tematach, które wg Biblii są kluczowe. Pragniemy stać na trwałym fundamencie, który pozwoli nam utrzymać wszystko to, co Bóg dotychczas zdołał zbudować w naszym życiu. Wierzymy, że mocne podstawy są tym, od czego powinniśmy zacząć budowlę oraz tym co potrzebujemy nieustannie wzmacniać.
K I E D Y
Piątek, godzina 19:00
G D Z I E
Strachocin, Kowale
L I D E R Z Y
Adam Raś i Honorata Durak
Adam.Ras@dominoservice.pl honorata.durak@gmail.com W tym roku w piątki, nadal w różnych miejscach, więc konieczny kontakt mailowy! Na spotkaniach próbujemy zmierzyć się z różnymi tematami, które zajmują myśli, serca lub uwagę uczestników i rozpatrzeć je z perspektywy chrześcijańskiej.
K I E D Y
Piątek, g. 19:00 (co 2 tyg.)
G D Z I E
Smolec
L I D E R Z Y
Kateryna i Dima Roslov
roslovdm@gmail.com "Mniej nas, więcej Jezusa" Spotykamy się co dwa tygodnie; w pierwszy i trzeci piątek miesiąca. Celem naszych spotkań jest wspieranie duchowego rozwoju w Panu Jezusie Chrystusie poprzez studiowanie i zastosowanie Pisma Świętego w codziennym życiu oraz budowanie wzajemnych relacji pomiędzy sobą.