GRUPY DOMOWE

K I E D Y
Poniedziałek, g. 18:00 (co 2 tyg.)
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Robert Lubczyński
rlubcz@wp.pl Nasza grupa skierowana jest do osób pragnących studiować SŁOWO BOŻE. Chcemy pogłębiać nasze relacje z BOGIEM wspierając się wzajemnie i dążąc do naśladowania naszego Pana JEZUSA CHRYSTUSA.
K I E D Y
Poniedziałek, godzina 19:00
G D Z I E
Karłowice
L I D E R
Adrian Górski
GRUPA DOMOWA DLA MĘŻCZYZN
adikson@poczta.onet.pl Grupa dla facetów, na której poruszamy wszystkie męskie sprawy :-). Spotykamy się żeby poznawać Boga, budować relacje, wzajemnie zachęcać się i studiować Pismo Święte. Modlimy się też o ważne dla nas kwestie i staramy wspierać się w codziennym życiu.
K I E D Y
Wtorek, godzina 18:00
G D Z I E
Oporów
L I D E R
Mirosław i Viola Walczak
miroslaw.walczak@schwroclaw.pl Nasza grupa to przede wszystkim spotkania dla osób nowych, stawiających pierwsze kroki w relacji z Bogiem i/lub w naszej Społeczności. Na spotkaniach rozmawiamy o kazaniach, poznajemy podstawowe prawdy wiary i uczymy się jak wzrastać jako uczniowie Chrystusa.
K I E D Y
Wtorek, godzina 18:30
G D Z I E
Gajków
L I D E R
Stanisław Blank
stanislaw.blank@schwroclaw.pl Kontynuacja studium „Przemieniająca Ewangelia” Naszym celem jest dać się kształtować Ewangelii (Chrystusowi), by kochać tak jak Chrystus, i poznać sercem – nie tylko głową – potężną Prawdę Bożej Miłości. Wzrastamy w miłowaniu, gdy wzrastamy w doświadczaniu Bożej miłości; i wzrastamy w doświadczaniu Bożej miłości tylko wtedy, gdy szczerze i nieustannie uświadamiamy sobie naszą potrzebę.
K I E D Y
Wtorek, godzina 19:00
G D Z I E
Partynice
L I D E R Z Y
Małgorzata i Artur Leonczuk
Wybraliśmy się w podróż przez całą Biblię. Pragniemy poznać jak cała Biblia przedstawia Boga. Studiujemy Boże Słowo, słuchamy wykładów, rozmawiamy i modlimy się.
K I E D Y
Środa, godzina 18:00
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Adam Piechula
apiechula@wp.pl Wymieniając osobiste odczucia i doświadczenia na bazie bieżących kazań i dotyczących ich fragmentów Słowa, szukamy odpowiedzi na pytanie; jaki jest Bóg oraz prawdy o sobie samych i bożej woli dla codziennego życia.
K I E D Y
Środa, godzina 18:30
G D Z I E
Śródmieście
L I D E R
Beata Koleśnik
atanat@gmail.com Przechodzimy przez Księgi Biblijne zastanawiając się, w jaki sposób odkrywane treści pomogą przemienić nam naszą codzienność. Możemy wspólnie uczyć się dostrzegać, że ani Stary Testament, ani Nowy, nie stracił na swej aktualności, a zrozumienie zasad biblijnych może pomóc w funkcjonowaniu we wszystkich aspektach życia.Chcemy też pogłębiać relacje między sobą.
K I E D Y
Środa, godzina 18:30
G D Z I E
Muchobór
L I D E R
Grzegorz Byrka
grzegorz.byrka@schwroclaw.pl Na grupach zwykle omawiamy kazanie oraz dzielimy się swoimi doświadczeniami i problemami, ucząc się jednocześnie być dla siebie nawzajem wsparciem (grupa osób w przedziale wiekowym 25-35 lat)
K I E D Y
Środa, godzina 18:30
G D Z I E
Oporów
L I D E R Z Y
Mariusz i Monika Surówka
mariusz.surowka@gmail.com monika.surowka@o2.pl Nasza grupa jest dla osób, którzy chcą być naśladowcami Chrystusa, czytać wspólnie Pismo Święte, poznać bliżej Boga a przy okazji siebie nawzajem. 🙂 Na spotkaniach budujemy więzi poprzez rozmowę, wymianę swoich doświadczeń, wzrost, stawiamy wspólnie czoła wyzwaniom każdego tygodnia i uczymy się być kimś więcej niż tylko fanem Jezusa.
K I E D Y
Środa, godzina 19:00
G D Z I E
Gajowice
L I D E R
Marek Sobczuk
sobczuk.marek@gmail.com Nasza grupka składa się głównie z osób przed 30, ale nie jest to żadnym kryterium uczestnictwa. 🙂 Bardzo ważne są dla nas relacje między uczestnikami grupy – zawsze jest czas na luźne rozmowy, poznawanie siebie, modlitwy o swoje potrzeby, wspólne wyjścia do kawiarni, ale dbamy też o to, żeby nasza relacja z Bogiem się pogłębiała. Na spotkaniach głównym elementem jest dyskusja, najczęściej na tematy dotyczące praktycznego zastosowania Bożego Słowa w naszym codziennym życiu. Wspólnie dążymy do tego, żeby stawać się dojrzałymi chrześcijanami, pełnymi pasji dla Boga i miłości do ludzi. Serdecznie zapraszamy!
K I E D Y
Czwartek, 11:00 (co 2 tyg)
G D Z I E
OLIWIERKOWO - Marca Polo 9
L I D E R
Krista Taylor
SPOTKANIA DLA MAM (Mamy Maluchów)
kristataylor14@gmail.com Z myślą o Mamach małych dzieci powstała grupa "Mamy Maluchów". Jest to okazja, żeby poznać inne mamy, podyskutować o wartościach chrześcijańskich i o naszych doświadczeniach. Chcemy zachęcać siebie nawzajem; budować relacje z Jezusem i być prowadzoną przez Ducha Świętego w tym jak prowadzimy nasze domy i rodziny ku Jego chwale! Proszę o kontakt, ponieważ miejsce spotkanie może się zmienić!
K I E D Y
Czwartek, godzina 18:00
G D Z I E
Grabiszyn
L I D E R Z Y
Ania i Wojtek Szymańscy
GRUPA DLA MAŁŻEŃSTW
galeria.gichon@gmail.com woytek.szymanski@gmail.com Małżeństwo i budowanie rodziny to zawsze podróż w nieznane. Bo każde małżeństwo i każda rodzina jest inna. Dzisiejszy świat kreuje wiele modeli małżeństw i rodzin, jednak Boży model od początku jest jeden. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych biblijną perspektywą małżeństwa i rodziny. Chcemy dzielić się Słowem i świadectwem, wspólnie modlić się i odkrywać co Bóg w swoim Słowie mówi o relacjach rodzinnych. „...i staną się jednym ciałem." Rdz 2,24. Zastanawiasz się, co to oznacza - przyjdź w czwartek i zastanowimy się nad tym razem. ;-)
K I E D Y
Czwartek, godzina 19:00
G D Z I E
Stabłowice
L I D E R Z Y
Agata i Mariusz Roman
romanmariusz@gmail.com Podczas spotkań chcemy skupić się na odkrywaniu prawd zawartych w Biblii. Chcemy poruszać się przede wszystkim po tematach, które wg Biblii są kluczowe. Pragniemy stać na trwałym fundamencie, który pozwoli nam utrzymać wszystko to, co Bóg dotychczas zdołał zbudować w naszym życiu. Wierzymy, że mocne podstawy są tym, od czego powinniśmy zacząć budowlę oraz tym co potrzebujemy nieustannie wzmacniać.
K I E D Y
Piątek, godzina 19:00
G D Z I E
Maślice
L I D E R
Barbara Daniłowicz
GRUPA DOMOWA DLA KOBIET
balukaa@wp.pl Na piątkowe spotkania zapraszam wszystkie kobiety, które kochają Boga Ojca lub pragną Go pokochać. Razem uczymy się pokonywać trudności codziennego życia oraz wzrastać w wierze poprzez wspólne poznawanie Bożego Słowa i modlitwę wstawienniczą. Łączy nas pasja i głód do pogłębiania żywej relacji z Panem Jezusem Chrystusem i doświadczania obecności Ducha Świętego w naszym życiu.
K I E D Y
Piątek, godzina 19:00
G D Z I E
Strachocin, Kowale
L I D E R Z Y
Adam Raś i Honorata Durak
Adam.Ras@dominoservice.pl honorata.durak@gmail.com W tym roku w piątki, nadal w różnych miejscach, więc konieczny kontakt mailowy! Na spotkaniach próbujemy zmierzyć się z różnymi tematami, które zajmują myśli, serca lub uwagę uczestników i rozpatrzeć je z perspektywy chrześcijańskiej.
K I E D Y
Piątek, g. 19:00 (co 2 tyg.)
G D Z I E
Smolec
L I D E R Z Y
Kateryna i Dima Roslov
roslovdm@gmail.com "Mniej nas, więcej Jezusa" Spotykamy się co dwa tygodnie; w pierwszy i trzeci piątek miesiąca. Celem naszych spotkań jest wspieranie duchowego rozwoju w Panu Jezusie Chrystusie poprzez studiowanie i zastosowanie Pisma Świętego w codziennym życiu oraz budowanie wzajemnych relacji pomiędzy sobą.